Переяслав-Хмельницький сайт міста.
Понедельник, 22.10.2018, 19:24
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Переяслав-Хмельницький сайт міста.

Ознайомитися з новинами міста Переяслав-Хмельницького. На сайті Ви знайдите багато корисної інформації про саме місто так і для себе. В основу сайта покладена інформація про місто Переяслав-Хмельницький та район

добавить на Яндекс

 

Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди
Новини міста Переяслав-Хмельницького
Новини України сьогодні в фото та відео
Музеї Переяслава-Хмельницького
Довідка по містам України
Мандруємо Україною

Різанина учинилася в Переяславі-Хмельницькому біля нічного клубу "Міллениум" Один загиблий і четверо поранених. Видео НТН В Переяславе
Головна | | Мій профіль | Вихід


Новини Києва за сьогодні
Наповнення та оновлення стрічки новин за сьогодні Понедельник 22.10.2018. Розділ сайту як Новини України пропонує своїм читачам ознайомитися з цікавими новинами України за сьогодні а зокрема міст обласного значення та Автономної Республіки Крим. В розділі Новини України офіційні новини з посиланням на сайти обласних та районних рад. Новини від офіційних сайтів міської ради в якому Ви проживаєте. Інформаційний довідник Переяслав-Хмельницького розширює свої можливості подання інформації для читача і саме тому пропонує ознайомитися з останніми цікавими новинами та провести свое дозвілля дізнаючись останніі новини Вашого міста а саме: за станом на 22.10.2018 Понедельник
Реклама: Поделки своими руками для дома. Идеи декора мастер класс подарков фото
Последние новости дом2 слухи дом 2 и сплетни за сегодня с дом 2, дом2новости слухи сегодня

Новини Вінниці за сьогодні

Дніпропетровськ на сьогодні

Донецьк за сьогодні

Житомир за сьогодні

Ужгород за сьогодні

Запоріжжя за сьогодні


Новини Івано-Франківська: події та новини за сьогодні


Новини Кіровограда за сьогодні

Сімферополь за сьогодні

Луганськ за сьогодні

Луцькі новини та події


Новини міста Львів за сьогодні

Новини Миколаєва за сьогодні

Новини Одеси за сьогодні афіша 7 км та міста

Новини Полтави: події сьогодні

Новини Рівного: події за сьогодні

Всі новини Сум свiжi Сумські новини

Новини Тернополя за сьогодні

Новини Харкова і Харківські новини за сьогодні

Новини Херсона в однiй стрiчцi, свiжi новини

Хмельницький новини і події, міська влада

Новини Черкас події та афіша

Новини Чернігова за сьогодні

Новини Чернівців: події та дозвілля
Категорія
Переяслав-Хмельницкий онлайн. “Переяслав Онлайн” Программа Переяслав онлайн. “Голос громади" [1]
Переяслав-Хмельницкий онлайн. “Переяслав Онлайн” Программа Переяслав онлайн. “Голос громади буде почутий” так називається передача Переяслав Online на Ukraine Social Community (ВІДЕО)

KinoGo-pro.ru - Смотреть бесплатно фильмы в качестве hd 720. Новинки кино 2016, 2017. Фильмы 2017 на KinoGo-pro.ru - Фильмы 2017 на KinoGo-pro.ru - Смотреть бесплатно фильмы в качестве hd 720.Премьеры в кино 2017, 2016. Русские сериалы 2017 на KinoGo-Pro.ru - Смотреть бесплатно сериалы в качестве hd 720. Телесериал 2016, 2017. Боевики Комедии Ужасы Новые фильмы 2018
Категорія

Реклама баннера

Категорія
Вкажіть будь ласка Ваш вік?
Всего ответов: 157

 Дуже Вам вдячний за відповіді.
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 80

Категорія


Категорія
Головна » 2013 » Сентябрь » 1 » Різанина учинилася в Переяславі-Хмельницькому біля нічного клубу "Міллениум" Один загиблий і четверо поранених. Видео НТН В Переяславе
20:16
Різанина учинилася в Переяславі-Хмельницькому біля нічного клубу "Міллениум" Один загиблий і четверо поранених. Видео НТН В Переяславе
Один загиблий і четверо поранених. Такі наслідки кривавої бійки на Київщині. Різанина учинилася в Переяславі-Хмельницькому біля нічного клубу "Міллениум". Одинадцятеро чоловіків зібралися, щоб залагодити конфлікт.Лилася кров біля цього нічного клубу. Того вечора восьмеро чоловіків з Березані приїхали на зустріч з трьома переяславцями, щоб владнати конфлікт. Слово за словом і спалахнула бійка. Місцевий мешканець схопив ножа.- Він був дуже сильно поранений, дуже сильно. Пані Оксана у відчаї. У цій різанині її чоловік дістав смертельних ран. Чому 35-річний березанець опинився в сусідньому місті,  жінка не знає. 
Оксана Курочка, дружина загиблого:

- До нього подзвонили, і він каже: "Оксаночко, зачекай десять хвилин, і я буду". О десятій годині він передзвонив до мене і сказав: "я на "скорій”, їдь до мене”.

Закривавлений чоловік і двоє його також порізаних приятелів рушили до рідної Березані. Тоді як ще двоє постраждалих звернулися до лікарів Переяслава-Хмельницького.

Володимир Якименко, керівник Переяслав-Хмельницької районної лікарні:

- До нас поступили 2 молодих чоловіка, мешканці Березані з ножевими проникаючими пораненнями в область грудної клітки. Була певна опасніть. Виключити поранення верхушки серця, чому були і відправлені в область.

Тим часом 35-річний Володимир, який дістав найтяжчих ран, у лікарні помер. До останнього з ним була поряд дружина.

Оксана Курочка, дружина загиблого:

- Я його спросила: "Вовочка, що случилось?” Він сказав: "нічого, Ксюшенька, все нормально".

Що призвело до бійки, нині з’ясовують правоохоронці. Хто завдав смертельних ударів, правоохоронці вже знають. Проте ще не затримали.

Микола Жукович, керівник відділу ГУ МВС України в Київській області:

- Міліцією Переяслав-Хмельницького району розпочате кримінальне провадження за статтею 296 КК України- це хуліганство, а ось міліцією Баришевськогьо району розпочате за статтею 121 КК, це – навмисне нанесення тижких тілесних ушкоджень, що потягло смерть потерпілого. Ці два кримінальні провадження будуть об’єднані.

Друзі постраждалих і досі в шоковому стані. Кажуть: різуни повинні відповісти перед законом, адже вони посиротили двох дітей.

Андрій, друг загиблого:

- Я не знаю через що там виник конфлікт, як там все відбувалося, але я впевнено можу сказати, що Володя поїхав туди не вбивати, а змирити людей.

Інші ж постраждалі в тій вечірній бійці – тепер у лікарні, їхнє життя поза небезпекою. А ось різунам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Перевод на русский.

Один погибший и четверо раненых. Такие последствия кровавой драки на Киевщине. Резня учинилась в Переяславе - Хмельницком возле ночного клуба "Миллениум". Одиннадцать мужчин собрались , чтобы уладить конфликт. Лилась кровь у этого ночного клуба. В тот вечер восемь мужчин из Березани приехали на встречу с тремя переяславцами , чтобы уладить конфликт. Слово за слово и вспыхнула драка . Местный житель схватил нож . - Он был очень сильно ранен , очень сильно .

Оксана в отчаянии. В этой резне ее муж получил смертельные раны . Почему 35- летний березанець оказался в соседнем городе , женщина не знает.

Оксана курочка жена погибшего:

- К нему позвонили , и он говорит : " Оксаночка , подожди десять минут , и я буду" . В десять часов он перезвонил мне и сказал : " я на " скорой " , езжай ко мне" .

Окровавленный мужчина и двое его также порезанных приятелей отправились в родной Березани. Тогда как еще двое пострадавших обратились к врачам Переяслава -Хмельницкого.

Владимир Якименко , руководитель Переяслав - Хмельницкой районной больницы:

- К нам поступило 2 молодых человека , жители Березани с ножевым проникающими ранениями в область грудной клетки. Была определенная опасно . Исключить ранения верхушки сердца , чем были и отправлены в область.

Между тем 35- летний Владимир , который получил тяжелых ран , в больнице скончался . До последнего с ним была рядом жена.

Оксана курочка жена погибшего:

- Я его спросила : "Вовочка , что случилось ? " Он сказал : " ничего , Ксюшенька , все нормально" .

Что привело к драке , сейчас выясняют милиция. Кто нанес смертельные удары ,
уже знают. Однако еще не задержали .

Николай Жукович , руководитель отдела ГУ МВД Украины в Киевской области:

- Милицией Переяслав - Хмельницкого района начато уголовное производство по статье 296 УК Украины - это хулиганство , а вот милицией Баришевськогьо района начато по статье 121 УК , это - умышленное нанесение тяжких телесных повреждений , повлекшее смерть потерпевшего . Эти два уголовных производства будут объединены.

Друзья пострадавших до сих пор в шоковом состоянии . Говорят : резуны должны ответить перед законом , ведь они осиротили двух детей .

Андрей , друг погибшего :

- Я не знаю из-за чего там возник конфликт , как там все происходило , но я уверенно могу сказать , что Володя поехал туда не убивать , а смирить людей .

Другие же пострадавшие в той вечерней бойцы - теперь в больнице , их жизни вне опасности . А вот Резуна грозит до 15 лет лишения свободы.
Переглядів: 1233
| Додав: veron332009 | Рейтинг: 0.0/0
А також інші новини Переяслав-Хмельницького
Батькам загиблого Володимира Корнєва вручено медаль “За мужність"
Перша апаратна нарада в Новому 2015 році
Уже начата продажа туров на Масленицу в Переяславе
На внеочередную сессию городского совета вынесен вопрос о прекращении полномочий городского головы Переяслав-Хмельницкого Шкиры А.Г.
В Переяслав-Хмельницком состоялся кастинг конкурса красоты
На Вече в Переяслав-Хмельницком осудили действия Партии регионов и КПУ
В Переяслав - Хмельницком состоялось заседание совещательного органа по вопросам координационной деятельности субъектов социальной работы с
Мнения жителей города Переяслав - Хмельницкий о причинах кризиса в стране разделились к ссоре.
Увага! Фотоконкурс на тему “Переяслав через об’єктив" Новости Переялав-Хм.
Говорить Андрій Недяк: “Ми повинні зробити все, аби е допустити провокацій”
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Найбільш цікаві та шокуючі новини України за сьогодні 22.10.2018 року.
[22.08.2016][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
На ринку нафтопродуктів відбувається повзуче зростання цін
ПАТ "Укргазвидобування" на електронних біржових торгах які проходять на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" на цьому тижні реалізувало 11 956 тонн власної продукції на загальну суму 198,436 млн грн.
[17.08.2016][Новини Харкова: події та Харківські новини за сьогдні]
В Украине было запущено digital HR агентство нового формата - DNA325
Одесса, 12 августа, 2016: На украинском рынке впервые запущено международное digital HR агентство полного цикла. Выходцы из известного мобильного маркетингового агентства ComboApp создали идеальную, в их понимании, HR компанию.
[02.02.2014][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
Евромайдан в цифрах и фактах. В этот четверг Майдана было 70 дней.
В этот четверг Майдана было 70 дней за это время произошло На Народное Вече в Киеве Майдан собирался 9 раз. В День соборности 22 января состоялось 9 Народное вече. После 8 го Вече начались боевые действия на улице Грушевского ранее называлась улица Революции 19 января 2014 вошло в историю как Кровавое Крещение. На нем оппозиция насчитала около 100 000 участников мужчин и женщин попросили не присоединяться к мирному восстания. На одном из самых многочисленных Вече в том числе 1 и 8 декабря иностранные СМИ насчитали около миллиона. Невозможно установить точную цифру но с начала столкновений на Грушевского пострадавших уже около полутора тысяч В частности более полусотни представителей средств массовой информации по данным Честно Из них минимум 2-е из Житомира. 6 студентов возвращавшихся с восьмого Народного Вече были перехвачены и отправлены в СИЗО. 1 из них Житомира Юрий Хробус За несколько дней молодых ребят приговорили к двум месяцам домашнего ареста. Пропали без вести около 20 человек пишет интернет-издание Левый берег. Число арестованных установить невозможно по нашим подсчетам уже около полутысячи Соотечественников которые по украинским европейское свободное будущее отдали жизни от 5 до 10 человек. Наша Житомирсська замглавы Радомышльской РГА Галина Литвиненко о гибели Сергея Нигояна в социальной сети написала Земля ему камнем. Таких и не жалко Это вызвало резонанс председатель РГА публично осудил свою подчиненную За 4 часа более 200 киевлян сдали кровь для пострадавшего на Грушевского и 25 января медики констатировали смерть. В Житомире ежедневно происходят мирные акции протеста в поддержку Евромайдану на Майдане Королева. На активистов Житомирского Майдана совершено около 20 нападений ни один не раскрыт. 23 и 24 января около 1000 житомирян вышли на центральные улицы города а именно пришли под стены местных советов требованиям обратиться к президенту относительно об освобождении задержанных активистов Майдана отмена законов принятых Верховной Радой 16 января 2014 отставки правительства, возвращения к Конституции Украина в редакции 2004 года а также проведение одновременных внеочередных выборов Президента Украины и Верховной Рады Украины фото В областном совете депутаты так и не приняли решение некоторым из провластных пришлось выходить НЕ через центральный вход. Городской совет смогла выразить свою позиции ее единогласно поддержали 42 депутата вместе с мэром Прокуратура это обращение признала незаконным Всего территория революции расширилась до 13 регионов За это время в наш лексикон вошло 5 новых слов: титушкы Бимба елка евромайдан и батя Все большее с ИИНФОГРАФИКОЮ в следующем номере газеты 20 минут Статистика собрала Ирина Ярмоленко
[02.02.2014][Новини міста Львів. Львів в одному порталі: новини, афіша, міський довідник]
Во Львовской области на отдельных участках дорог образуются снежные переметы
2 февраля 2014
Во Львовской области на отдельных участках дорог образуются снежные переметы

В связи с сильным ветром и метелью на отдельных участках дорог общего пользования на территории 7 районов области ( Бродовском , Жидачевском , Жовковском , Золочевском , Перемышлянском , Радеховском и Сокальском районах ) периодически образуются сугробы . Вследствие этого в настоящее время отсутствует подъезд к 110 и затруднено доехать до 49 населенных пунктов области . Об этом говорится в сводках Департамента по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

К снегоочистительных работ на дорогах области от ГП " Львовоблавтодор " в течение 1 февраля текущего года привлечено 172 единицы снегоуборочной техники и 304 человека .

Кроме этого , Службой автомобильных дорог в Львовской области , ГП " Львовоблавтодор " и местными райгосадминистрациями дополнительно привлечено соответствии с заключенными соглашениями 81 единицу снегоочистительной техники субъектов хозяйствования .

К выполнению аварийно - спасательных работ от подразделений ДСНС Украины , которые дислоцируются на территории Львовской области 1 февраля 2014 , привлечено 52 ед . техники и 161 человек.

Областной государственной администрацией организовано взаимодействие с командирами воинских частей МО Украины (Академия Сухопутных войск имени гетмана Петра Сагайдачного , в / ч А3817 , А0998 , А2595 ) и Т0110 Мининфраструктуры Украины . От этих частей 1 февраля привлечены 3 ед. техники и 7 человек.

Руководством областной государственной администрации , Службой автомобильных дорог в Львовской области во взаимодействии с райгосадминистрациями и органами местного самоуправления с привлечением подразделений ДСНС Украины , Министерства обороны Украины , Мининфраструктуры Украины и субъектов хозяйствования , принимаются меры по расчистке дорог и обеспечения проезда ко всем населенным пунктам на территории области.

Ситуация контролируется.
[06.12.2013][Новини Тернополя: події та Тернопільські новини за сьогодні]
Революційні будні тернополян у Києві (відео) Новини Тернополя: події та Тернопільські новини за сьогодні

У ці дні одним з центрів перебування тернополян у столиці є КМДА, яка була захоплена 1 грудня.

На третьому поверсі адміністрації міститься тернопільський обласний штаб, а також тут, у перерві між пікетуваннями і мітингами, відпочивають наші земляки. Поруч розташувалися львівські хлопці.

Щодня до Києва організовано приїжджає 100-200 тернополян. Їх розміщують у КМДА або у будинку профспілок. Проблем із харчуванням, теплим одягом, ночівлею немає. Працює кухня, де волонтери готують для молодих революціонерів їжу. Зокрема вже кілька днів найсмачніші канапки готує  Вікторія Богданівна Кухарська, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української та іноземних мов ТДТУ. Мені вдалося поспілкуватися з нею та ще з кількома тернополянами, які несуть вахту в КМДА.


[06.12.2013][Новини Вінниці: події та Вінницькі новини за сьогодні]
На третій тиждень Вінницького Євромайдану грали в сніжки. Новини Вінниці на сьогодні
Вже більше двох тижнів поспіль в Вінниці тривають масові акції протесту проти зупинки Євроінтергації та жорстокого побиття «Беркутом» мирних мітингувальників на Майдані Незалежності в Києві в ніч з 29 на 30 листопада. Тут вже розпочались активні розмови щодо нових лідерів, створення нового суб’єкта, як на політичному, так і на більш високому рівні. Це показало політичну самосвідомість Євромайдану, окрему від опозиційних сил. Опозиція почала активно використовувати зібрання як свій агітмайданчик, а місцева влада запевнила, що не допустить на вінницькому Євромайдані жодного силового сценарію. Під час Євромайдану, активісти навіть ходили "визволяти" тих, кого «запроторили» в приміщеннях вищих навчальних закладів. Енергія вінницього Євромайдану впродовж всього часу не перейшла в негативну, а стала лише ще більш позитивною. Щодня вінничани приєднуються до акцій протесту, діляться своїми думками щодо майбутнього країни та відстоюють свою громадянську думку. Ні мороз, ні дощ, ні сніг не лякають вінницьких «євромайданістів».
[28.02.2013][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
В Киеве продают воду из-под крана

В Киеве открылся киоск, в котором продают очищенную, как утверждается, воду из-под крана по 60 копеек за литр.

Об этом сообщает издание "Сегодня".

Ларек, в котором размещена очистительная установка, находится на улице Ахматовой (Дарницкий район). Продавец утверждает, что это якобы предприятие от Института химии и что воду берут "из "Киевводоканала".

Между тем в Институте химии высокомолекулярных соединений, равно как и в Институте коллоидной химии и химии воды, как отмечает издание, о продаже воды ничего не знают. В «Киевводоканале», в свою очередь, сообщили, что киоск подключен к водопроводу по договору с ЖЭКом. Собственно с «Киевводоканалом», по словам советника предприятия по информации Виктории Яковлевой, организаторы данного бизнеса не связывались.


Цікаві ссилки


Прогноз погоди

Група Вконтакті

Архів новин за...

Пошук новин

Новини інших міст
У жителя Бердянска (Запорожская область) изъяли обрез охотничьего ружья.

У жителя Бердянска (Запорожская область) изъяли обрез охотничьего ружья.

Об этом порталу «Запорожье. Комментарии» сообщили в ЦОС ГУМВД Украины в Запорожской области. На днях милиционеры в г. Бердянск задержали 24-летнего гражданина, у которого по месту жительства изъяли обрез охотничьего ружья. Сейчас изъятое направлено на исследование в экспертно-криминалистический центр. Следствие продолжается.
Побудувати власний маршрут по Львову тепер можна на Яндекс.Картах
Побудувати власний маршрут по Львову тепер можна на Яндекс.КартахПобудувати власний маршрут по Львову тепер можна на Яндекс.Картах

Відтепер проїзд Львовом можна розрахувати в Інтернеті. Відстань, номер маршрутки або тролейбусу, навіть кількість зупинок до пункту призначення розрахує мережа. Журналісти  систему перевіряли, дійсно працює!


Трагедія на Закарпатті: 5-річного хлопчика, що зник напередодні, знайдено спаленим
Трагедія на Закарпатті: 5-річного хлопчика, що зник напередодні, знайдено спаленим

Два дні поспіль правоохоронці Закарпаття шукали п’ятирічного хлопчика.
Він зник ще 21 лютого, однак про це батько заявив лише через п’ять днів, повідомили у СЗГ ГУМВС України в Закарпатській області.
Мати взагалі нічого не знала про те, що сталося, бо з чоловіком вона розлучилася і проживала в іншому районі. Сина ж на кілька днів відправила погостювати до батька. 26 лютого вранці до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від чоловіка про зникнення дитини. Разом із тим, він заявив, що через почуття провини, має намір здійснити самогубство.

Друзі сайту

"Радио Тут Зайцев фм! Ты не поверишь! Дом 2 новости и слухи дом2.ру "Тут Зайцев нет! Скачать музыку 2015

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


...
Яндекс.Метрика


Сайт міста Переяслав-Хмельницький.© 2018
Seo анализ сайта Рейтинг@Mail.ru