У будинку кінця ХІХ ст., перевезеного із села Помоклі Переяслав-Хмельницького району, перебуває "Музей історії бджільництва". У вітринах експонується посуд періоду Київської Русі для збереження меду, показані виготовлення штучної борті, дуплянку кінця ХVІІІ ст. У центрі будинку є дуплянка на дві бджолині родини, які підвішували на висоту 8-10 метрів за допомогою спеціального колеса. Також в експозиції перебувають дві медогонки ХІХ ст., інструменти, верстат, побутові речі та ін.
У хаті кінця XIX ст., перевезеній із села Помоклі Переяслав-Хмельницького району, знаходиться "Музей Історії Бджільництва".
Хата збудована просто: хата, сіни, і прихатня комора. У дворі - комора для зберігання меду, рамок, вуликів і омшаник - погріб, покритий двохскатним солом'яним дахом для зимування пасіки, та вулики-дупляки середини XIX ст. При вході в музей зображений святий Зосим - покровитель бджільництва. В прихатній коморі розміщено столярний верстат з різними столярними інструментами, дві медогонки кінця XIX ст., настінні ваги, гирі. У сінях розташована велика дуплянка, за допомогою якої підіймали дупляки на дерево, наставний ушиб з п'яти секцій. У хаті на полицях знаходиться література з бджільництва, на скрині - журнали "Бджільництво". На покуті - ікони, серед них обов'язково ікони святих Зосима і Саватія - покровителів бджільництва. У вітринах експонується посуд періоду Київської Русі для збереження меду, показано виготовлення штучної борті, дуплянку кінця XVIII ст. У центрі хати є дуплянка на дві бджолині сім'ї, які підвішували на висоту 8-10 метрів за допомогою спеціального колеса.