Переяслав-Хмельницький сайт міста.
Воскресенье, 24.11.2024, 21:40
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Переяслав-Хмельницький сайт міста.

Ознайомитися з новинами міста Переяслав-Хмельницького. На сайті Ви знайдите багато корисної інформації про саме місто так і для себе. В основу сайта покладена інформація про місто Переяслав-Хмельницький та район

добавить на Яндекс

 

Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди
Новини міста Переяслав-Хмельницького
Новини України сьогодні в фото та відео
Музеї Переяслава-Хмельницького
Довідка по містам України
Мандруємо Україною


Головна | Каталог статей | Мій профіль | Вихід
Рубрики kino-news.online

Kino-News.Online - сайт на котором не только фильмы онлайн. Но так же премьеры фильмов, новости с мира кино и шоу-бизнеса.



Новини Києва за сьогодні
Наповнення та оновлення стрічки новин за сьогодні Воскресенье 24.11.2024. Розділ сайту як Новини України пропонує своїм читачам ознайомитися з цікавими новинами України за сьогодні а зокрема міст обласного значення та Автономної Республіки Крим. В розділі Новини України офіційні новини з посиланням на сайти обласних та районних рад. Новини від офіційних сайтів міської ради в якому Ви проживаєте. Інформаційний довідник Переяслав-Хмельницького розширює свої можливості подання інформації для читача і саме тому пропонує ознайомитися з останніми цікавими новинами та провести свое дозвілля дізнаючись останніі новини Вашого міста а саме: за станом на 24.11.2024 Воскресенье
Реклама: Поделки своими руками для дома. Идеи декора мастер класс подарков фото
Последние новости дом2 слухи дом 2 и сплетни за сегодня с дом 2, дом2новости слухи сегодня

Новини Вінниці за сьогодні

Дніпропетровськ на сьогодні

Донецьк за сьогодні

Житомир за сьогодні

Ужгород за сьогодні

Запоріжжя за сьогодні


Новини Івано-Франківська: події та новини за сьогодні


Новини Кіровограда за сьогодні

Сімферополь за сьогодні

Луганськ за сьогодні

Луцькі новини та події


Новини міста Львів за сьогодні

Новини Миколаєва за сьогодні

Новини Одеси за сьогодні афіша 7 км та міста

Новини Полтави: події сьогодні

Новини Рівного: події за сьогодні

Всі новини Сум свiжi Сумські новини

Новини Тернополя за сьогодні

Новини Харкова і Харківські новини за сьогодні

Новини Херсона в однiй стрiчцi, свiжi новини

Хмельницький новини і події, міська влада

Новини Черкас події та афіша

Новини Чернігова за сьогодні

Новини Чернівців: події та дозвілля
Категорія
Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні [70]
Новини Вінниці: події та Вінницькі новини за сьогодні [38]
Новини Дніпропетровська: події і Дніпропетровські новини за сьогодні [29]
Новини Донецька: події та Донецькі новини за сьогодні [28]
Новини Житомира: події та Житомирські новини за сьогодні [32]
Новини Ужгорода: події та новини Закарпаття за сьогодні [24]
Новини Запоріжжя: події і Запорізькі новини за сьогодні [15]
Новини Івано-Франківська: події та Івано-Франківські новини за сьогодні [21]
Новини Кіровограда: події та Кіровоградські новини за сьогодні [7]
Новини Сімферополя: події та новини в Сімферополі за сьогодні [7]
Новини Луганська: події та Луганські новини за сьогодні [13]
Новини Луцька: свіжі Луцькі новини та події [32]
Новини міста Львів. Львів в одному порталі: новини, афіша, міський довідник [43]
Новини Миколаєва: події та Миколаївські новини за сьогодні [8]
Новини Одеси: події та Одеські новини за сьогодні [13]
Новини Полтави: події та Полтавські новини за сьогодні [20]
Новини Рівного: події та Рівненські новини за сьогодні [19]
Всі новини Сум в однiй стрiчцi, свiжi Сумські новини [19]
Новини Тернополя: події та Тернопільські новини за сьогодні [39]
Новини Харкова: події та Харківські новини за сьогдні [23]
Всі новини Херсона в однiй стрiчцi, свiжi Херсонські новини [10]
Новини Хмельницького, свіжі Хмельницького новини і події, міська влада [41]
Новини Черкас: події і Черкаські новини [27]
Новини Чернігова: події та Чернігівські новини за сьогодні [22]
Новини Чернівці: події та Чернівецькі новини [27]

KinoGo-pro.ru - Смотреть бесплатно фильмы в качестве hd 720. Новинки кино 2016, 2017. Фильмы 2017 на KinoGo-pro.ru - Фильмы 2017 на KinoGo-pro.ru - Смотреть бесплатно фильмы в качестве hd 720.Премьеры в кино 2017, 2016. Русские сериалы 2017 на KinoGo-Pro.ru - Смотреть бесплатно сериалы в качестве hd 720. Телесериал 2016, 2017. Боевики Комедии Ужасы Новые фильмы 2018
Категорія

Реклама баннера

Категорія
Вкажіть будь ласка Ваш вік?
Всего ответов: 157

 Дуже Вам вдячний за відповіді.
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 80

Категорія


Категорія




Головна » Статті » Новини Чернігова: події та Чернігівські новини за сьогодні [ Додати статтю ]

Сеньківки замало?
Сеньківки замало? Привернуло увагу досить свіже повідомлення в інтернеті про зібрання у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди обговорення концепції створення у Новгороді-Сіверському Міжнародного історико-культурного центру «Слова о полку Ігоревім», запропонованої окремими представниками новгород-сіверської міської громади. І чого б це?
Зразу маємо зауважити, що тема сучасного життя Новгорода-Сіверського не нова, але актуальна. І не дарма. Адже колишня столиця князівства, а у наступному сотенне місто Козацької України - Новгород-Сіверський з волі незграбного керівництва знаходиться, як за критеріями збереження пам’яток минувшини так й за перспективами розвитку, у жахливому стані. Та й мовчить з цього приводу хіба що німий чи ледачий.

Тому приємно, що у краї, який зростив Костянтина Ушинського, Дмитра Самоквасова, Пантелеймона Куліша, Михайла Чалого, Раїсу Іванченко не бракує людей, які серцем і душею переймаються проблемами занепаду «городка». Бо своїм життєписом він заслуговує на краще, тим паче коли за вікном ХХІ століття. У всякому разі до таких висновків спонукають добрі приклади сусідніх Коропа, Глухова, Корюківки чи Прилук, не кажучи вже про маленькі містечка Київщини, Черкащини, Рівненщини, Львівщини, які швидко відновлюють свій облік. Згадуємо, бо бачили на власні очі, а ще більше – почули з розповідей рідних та знайомих. Отож є можливість порівняти.

Зараз ми на порозі, за яким вже нема куди ховатися від негативу, який все тримає у лещатах безпросвітньої темряви давньоукраїнське місто. От тільки місцева влада все ніяк не опуститься на землю задля справедливої оцінки можливостей до будь-яких бажаних перетворень. Все десь літає у небі, покладаючись на сторонню допомогу. І так, всі роки...

А дотепному люду вже давно стала зрозумілою ганебна причина нашої непривабливості - через остаточно загублену економіку району разом з невмінням місцевої влади впоратися з можливостями використання для Новгород-Сіверщини перспективи 1994-2004 років, періоду перебування на посаді Президента України Л. Кучми для розбудови краю!? Ось і залишилися у ролі «жебраків» на довгу перспективу.

Тож чи реально за сьогоднішнього фінансово-економічного стану міркувати про реалізацію так званої концепції створення віртуального Міжнародного історико-культурного центру «Слова о полку Ігоревім»? І чи не виглядають всі ці балачки великою утопією, а то й безглуздою затією!?

Зверніть увагу на наше вчительство, матеріальний стан шкіл, на загублене у нетрях непрохідного клену село з неопалювальними взимку будинками культури та бібліотеками, закриттими школами, садочками тощо!?

І коли я знаю, що спортивна школа, будинок школярів не мають фінансової можливості без простягнутої руки у бік спонсорів відправити дитину на обласні чи республіканські змагання від відомої на весь світ батьківщини «Слова...», то всі ці розмови про концепції та програми наводять на черговий спомин про час совдепії у краї, коли, за даними документів місцеві вожді чого тільки не планували з «размахом шагі сажені»!? А вийшов пшик.

Сьогодні вже не секрет, що за відсутності потужних інвестиційних проектів, район тримає чіткий орієнтир на втрату статусу міста, районного центру і повторення долі теперішнього села Грем’яч, бувшого до 1959 року районним центром!?

І коли вести мову про новгород-сіверський потенціал у площині історії, то тут навряд чи можна бути спокійним до неуваги з боку місцевої влади до успадкованого від минулих поколінь у архітектурі, археології, культурі тощо. Адже скажіть, будь ласка, чи заважав хто очільникам піклуватися про збереження на пристойному рівні всього безкоштовно прийшовшого у руки? Хіба стояло питання про кошти на знищення Пам’ятника Воїну над Десною чи «Бояну» на Замковій горі? А чи знайдемо виправдання загубленій на дорозі безвідповідальності уваги, довжиною у кілька десятиліть, до реставраційних робіт на «Торгових рядах», «Тріумфальній арці», низці історичних споруд 19-поч. 20 ст. на вулицях Козацькій, К.Маркса, Леніна, Шевченка? Набагато простіше було сховати очі від цієї руйнації, в тому числі і за парочку останніх років.

Разом з тим набагато приємнішим було б встановлювати щороку по одній меморіальній дошці чи знаку, а у людних місцях облаштовувати невеличкого оглядового майданчика, з якого вдячні сучасники справедливо могли б дивитися у вічі історії, залишеної своїми попередниками!?

А тепер - слівце про саму ідею, що стала предметом обговорення на поважному зібранні у високих кабінетах обласної державної адміністрації у Чернігові. І зауваження про зміст цих «сміливих пропозицій» хочу розпочати від почутого про серйозні плани певних людей ощасливити стародавній Новгород-Сіверський створенням Міжнародного історико-культурного центру «Слова о полку Ігоревім».!?

На жаль, вийшло так, що на підґрунті підкинутої у наш «город» кілька років тому ідеї від російської делегації письменників-уповноважених ідеологами «рускава міра», про перетворення міста на Десні у так званий «центр трьох братскіх культур», ми знов реанімуємо тему, що є геть неприйнятною від початку!? Що будувати? Які центри? Адже виходячі зі здорового глузду, ми мали б згадати, що та база, яку репрезентує комплекс Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» є досить пристойною не тільки як для міста чи України, а й для знайомства з історією нашого краю з боку всіх бажаючих представників зарубіжного світу. Ця науково-просвітницька установа продовжує добру славу всього духовного надбання накопиченого з досвідом і артефактами від 1920 року, коли у місті було створено перший краєзнавчий музей. Тут працюють підготовлені фахівці, які з честю виконують визначені на державному рівні функції.
Інша справа – гроші, обмеженість яких, а найчастіше відсутність, не дозволяє реалізувати, наскільки відомо, певні задуми і програми.

Разом з тим, немало заходів, як то наукова-практична конференція до 20-ліття заповідника чи 90-літнього ювілею краєзнавчого музею разом з традиційними історичними науковими читаннями на честь великого українського історика О.П. Оглобліна, Голодомору 1932-1933 років, життя і діяльності непересічних земляків доводять змістовну роботу колективу у напрямку посилення досліджень тематики історії.

Тому непросто всерйоз сприйняти пропозиції про якийсь дослідницький центр, утопічний інститут, що мають постати по темі «Слова…»!? А ще важче зрозуміти причини, за якими впродовж двадцятиліття незалежності на задній план було відсунуто всю легендарну історію 17-18 століття, яка і створила стійкий імідж Новгороду-Сіверському, як місту високої культури, освіти, наукової думки та духовності?!

Чому ж мовчать і влада і ревнителі різних навіяних з Півночі проектів, коли йдеться про Козацьку добу, про великих духовних просвітителів, про чисельний сонм непересічних постатей, про звитяжну діяльність на теренах краю гетьмана Івана Мазепи з його прекрасними храмами на узбережжі Десни?! А ще – про два центри козацьких сотень - Новгород-Сіверський та містечко Шептаки.

Зовсім заховано від очей людських теми перебування Новгород-Сіверщини у складі Великого князівства Литовського, «магдебурзького права» та міського гербу, у отриманні яких від Польщі Новгород-Сіверський постав першим серед інших міст теперішньої Чернігівщини!? Одним словом, погляд на минуле міста крізь призму лишень легендарного «Слова о полку Ігоревім..», минаючи найуспішніші сторінки історії, то лише крок назустріч далекоглядним планам російських братів у прихватизації змістовних сторінок нашої історії, нахабно обставленої надуманою схемою спільного історичного коріння!?
Та навіть самі розмови навколо проблем, задекларованих обласною адміністрацією по Новгороду-Сіверському, за відсутності за «круглим столом» таких знакових постатей як поетеси Раїси Іванченко, професора історії Сергія Лепявка, низки аматорів та істориків Чернігівщини з багаторічним стажем та напрацюваннями з проблеми мабуть приречені залишитися балачками!?

А чи можуть всі, хто вносив пропозиції до так званої концепції про масове (нарахував не менш десяти!!!) відкриття музеїв, як писала місцева газета «Сіверський край», навести приклади чогось подібного, коли б таке робила держава у схожому провінційному містечку? Ні. Наразі, наскільки відомо, ця проблема є «живою» там, де діють небайдужі до української минувшини підприємці. Це вони сьогодні, не покладаючись на державу, відкривають власним коштом різноманітні музейні заклади, культурно-мистецькі центри.

Отже частина думок з почутого має право на життя у якості реальних проектів представників бізнесу Новгорода-Сіверського. Тобто тих, хто не загубив бажання до вшанування конкретних українських імен, подій тощо. Для цього, здається, нема жодних перешкод - бери і відкривай, наприклад, приватний музей, встановлюй пам’ятники, реставруй... Схожого досвіду в Україні не бракує від Карпат і до териконів Донбасу. І такі заходи можна не відкладати на століття!? Якщо вже навчилися у глухій провінції купувати дорогі авто, то вкласти гроші в ідею гуманітарну, історичного спадку – справа честі!? Саме у такому напрямку мали б давно бути зняті питання з вказівниками на меморіальних місцях по місту і району, з пам’ятними дошками.

Сьогодні гостро постало питання про припинення руйнації з залишеного, довівши до тями те, що не встигли знищити. Така гірка правда. Як от вкотре мовимо про той же краєзнавчий музей у бувшій школі-інтернаті ім. Ушинського, який у народі називають просто «музеєм Івана Коломійця». Півтора десятки років лунають розмови!? Музею нема, а нові - плануємо народити!? Хіба не лукавство? Прийде час і хтось це видасть за подвиг, геть забувши відомого вчителя Івана Коломійця, який на початку 60-х років минулого століття створив справжній шедевр музейного мистецтва у школі, що став відомим не тільки в Україні чи Союзі, а й далеко за межами. І ось більше десяти років весь дорогоцінний скарб (якщо залишився такий??) лежить зваленим у клуні.

Місто, яке постало за часів Великого Володимира на крутосхилі Десни, давно розміняло друге тисячоліття. Але впродовж десятиліть воно живе без Генерального плану, «від якого ми повинні танцювати, - як чітко висловився архітектор району Михайло Іванченко, - розглядаючи будь-які напрямки подальшого розвитку районного центру Чернігівщини». Його останній раз серйозно й прискіпливо вивчали, вносячі зміни російські царі Олександр І та Миколай І. Отакої. А совітам він був мало потрібний.
Відсутність же названого документа у наш час, породжує повний бардак у подальшому розвитку міста, виключаючи будь-які правила чи вимоги у архітектурі, демонструючи безглуздя з землею, доводячи на загал існуючу безсмаковість будівництва. Тому і спостерігаємо на кожному кроці повну вакханалію! Хто як повернувся, куди вийшло - так і ліпить!?

І на останок - про нашу пам'ять, про національну гордість! Аж живемо в українському містечку, початки якому дарувала матір наша - Київська Русь. Тож при чому тут ідеї, навіть нехай відомих «романістів» з Московії про химерні перетворення з залученням чужих країн? А що, хіба сьогоднішній Новгород-Сіверський закрив двері перед вивченням своєї історії будь-ким? Чи можливо знайшовся кривдник, що забороняє дарувати мільйони рублів, євро чи доларів на розвиток інфраструктури тощо? Ні. І це справжні реалії двох десятків років після здобуття незалежності. До нас їдуть, нас вивчають, нас відкривають. І то добре. Але ділити «на троїх» нашу історію - борони Боже!?

Отож, вперед! А для початку навівши лад у місті над Десною з чисельними сміттєзвалищами у навколишніх княжих ярах, з облаштуванням пристойних туалетів припинивши нищити по-живому залишки цивільної архітектури у центрі міста з ХІХ та початку ХХ століття, навчившись вмикати темної пори освітлення кожної вулиці, воскресити у пам'яті городян спомин про міський транспорт, запропонувати роботу сотням молодиків, уберігши юні душі від тенет кримінального світу. Ото і буде вдала мрія, зрозуміла і прийнятна кожним містянином, задля збереження пам’яті пращурів!?

Борис ДОМОЦЬКИЙ, м.Новгород-Сіверський


А також подібні Новини Чернігова: події та Чернігівські новини за сьогодні за сьогодні:

Інші новини України сьогодні
[22.08.2016][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
На ринку нафтопродуктів відбувається повзуче зростання цін
ПАТ "Укргазвидобування" на електронних біржових торгах які проходять на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" на цьому тижні реалізувало 11 956 тонн власної продукції на загальну суму 198,436 млн грн.
[17.08.2016][Новини Харкова: події та Харківські новини за сьогдні]
В Украине было запущено digital HR агентство нового формата - DNA325
Одесса, 12 августа, 2016: На украинском рынке впервые запущено международное digital HR агентство полного цикла. Выходцы из известного мобильного маркетингового агентства ComboApp создали идеальную, в их понимании, HR компанию.
[02.02.2014][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
Евромайдан в цифрах и фактах. В этот четверг Майдана было 70 дней.
В этот четверг Майдана было 70 дней за это время произошло На Народное Вече в Киеве Майдан собирался 9 раз. В День соборности 22 января состоялось 9 Народное вече. После 8 го Вече начались боевые действия на улице Грушевского ранее называлась улица Революции 19 января 2014 вошло в историю как Кровавое Крещение. На нем оппозиция насчитала около 100 000 участников мужчин и женщин попросили не присоединяться к мирному восстания. На одном из самых многочисленных Вече в том числе 1 и 8 декабря иностранные СМИ насчитали около миллиона. Невозможно установить точную цифру но с начала столкновений на Грушевского пострадавших уже около полутора тысяч В частности более полусотни представителей средств массовой информации по данным Честно Из них минимум 2-е из Житомира. 6 студентов возвращавшихся с восьмого Народного Вече были перехвачены и отправлены в СИЗО. 1 из них Житомира Юрий Хробус За несколько дней молодых ребят приговорили к двум месяцам домашнего ареста. Пропали без вести около 20 человек пишет интернет-издание Левый берег. Число арестованных установить невозможно по нашим подсчетам уже около полутысячи Соотечественников которые по украинским европейское свободное будущее отдали жизни от 5 до 10 человек. Наша Житомирсська замглавы Радомышльской РГА Галина Литвиненко о гибели Сергея Нигояна в социальной сети написала Земля ему камнем. Таких и не жалко Это вызвало резонанс председатель РГА публично осудил свою подчиненную За 4 часа более 200 киевлян сдали кровь для пострадавшего на Грушевского и 25 января медики констатировали смерть. В Житомире ежедневно происходят мирные акции протеста в поддержку Евромайдану на Майдане Королева. На активистов Житомирского Майдана совершено около 20 нападений ни один не раскрыт. 23 и 24 января около 1000 житомирян вышли на центральные улицы города а именно пришли под стены местных советов требованиям обратиться к президенту относительно об освобождении задержанных активистов Майдана отмена законов принятых Верховной Радой 16 января 2014 отставки правительства, возвращения к Конституции Украина в редакции 2004 года а также проведение одновременных внеочередных выборов Президента Украины и Верховной Рады Украины фото В областном совете депутаты так и не приняли решение некоторым из провластных пришлось выходить НЕ через центральный вход. Городской совет смогла выразить свою позиции ее единогласно поддержали 42 депутата вместе с мэром Прокуратура это обращение признала незаконным Всего территория революции расширилась до 13 регионов За это время в наш лексикон вошло 5 новых слов: титушкы Бимба елка евромайдан и батя Все большее с ИИНФОГРАФИКОЮ в следующем номере газеты 20 минут Статистика собрала Ирина Ярмоленко
[02.02.2014][Новини міста Львів. Львів в одному порталі: новини, афіша, міський довідник]
Во Львовской области на отдельных участках дорог образуются снежные переметы
2 февраля 2014
Во Львовской области на отдельных участках дорог образуются снежные переметы

В связи с сильным ветром и метелью на отдельных участках дорог общего пользования на территории 7 районов области ( Бродовском , Жидачевском , Жовковском , Золочевском , Перемышлянском , Радеховском и Сокальском районах ) периодически образуются сугробы . Вследствие этого в настоящее время отсутствует подъезд к 110 и затруднено доехать до 49 населенных пунктов области . Об этом говорится в сводках Департамента по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

К снегоочистительных работ на дорогах области от ГП " Львовоблавтодор " в течение 1 февраля текущего года привлечено 172 единицы снегоуборочной техники и 304 человека .

Кроме этого , Службой автомобильных дорог в Львовской области , ГП " Львовоблавтодор " и местными райгосадминистрациями дополнительно привлечено соответствии с заключенными соглашениями 81 единицу снегоочистительной техники субъектов хозяйствования .

К выполнению аварийно - спасательных работ от подразделений ДСНС Украины , которые дислоцируются на территории Львовской области 1 февраля 2014 , привлечено 52 ед . техники и 161 человек.

Областной государственной администрацией организовано взаимодействие с командирами воинских частей МО Украины (Академия Сухопутных войск имени гетмана Петра Сагайдачного , в / ч А3817 , А0998 , А2595 ) и Т0110 Мининфраструктуры Украины . От этих частей 1 февраля привлечены 3 ед. техники и 7 человек.

Руководством областной государственной администрации , Службой автомобильных дорог в Львовской области во взаимодействии с райгосадминистрациями и органами местного самоуправления с привлечением подразделений ДСНС Украины , Министерства обороны Украины , Мининфраструктуры Украины и субъектов хозяйствования , принимаются меры по расчистке дорог и обеспечения проезда ко всем населенным пунктам на территории области.

Ситуация контролируется.
[06.12.2013][Новини Тернополя: події та Тернопільські новини за сьогодні]
Революційні будні тернополян у Києві (відео) Новини Тернополя: події та Тернопільські новини за сьогодні

У ці дні одним з центрів перебування тернополян у столиці є КМДА, яка була захоплена 1 грудня.

На третьому поверсі адміністрації міститься тернопільський обласний штаб, а також тут, у перерві між пікетуваннями і мітингами, відпочивають наші земляки. Поруч розташувалися львівські хлопці.

Щодня до Києва організовано приїжджає 100-200 тернополян. Їх розміщують у КМДА або у будинку профспілок. Проблем із харчуванням, теплим одягом, ночівлею немає. Працює кухня, де волонтери готують для молодих революціонерів їжу. Зокрема вже кілька днів найсмачніші канапки готує  Вікторія Богданівна Кухарська, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української та іноземних мов ТДТУ. Мені вдалося поспілкуватися з нею та ще з кількома тернополянами, які несуть вахту в КМДА.


[06.12.2013][Новини Вінниці: події та Вінницькі новини за сьогодні]
На третій тиждень Вінницького Євромайдану грали в сніжки. Новини Вінниці на сьогодні
Вже більше двох тижнів поспіль в Вінниці тривають масові акції протесту проти зупинки Євроінтергації та жорстокого побиття «Беркутом» мирних мітингувальників на Майдані Незалежності в Києві в ніч з 29 на 30 листопада. Тут вже розпочались активні розмови щодо нових лідерів, створення нового суб’єкта, як на політичному, так і на більш високому рівні. Це показало політичну самосвідомість Євромайдану, окрему від опозиційних сил. Опозиція почала активно використовувати зібрання як свій агітмайданчик, а місцева влада запевнила, що не допустить на вінницькому Євромайдані жодного силового сценарію. Під час Євромайдану, активісти навіть ходили "визволяти" тих, кого «запроторили» в приміщеннях вищих навчальних закладів. Енергія вінницього Євромайдану впродовж всього часу не перейшла в негативну, а стала лише ще більш позитивною. Щодня вінничани приєднуються до акцій протесту, діляться своїми думками щодо майбутнього країни та відстоюють свою громадянську думку. Ні мороз, ні дощ, ні сніг не лякають вінницьких «євромайданістів».
[28.02.2013][Новини Києва: події та Київські новини за сьогодні]
В Киеве продают воду из-под крана

В Киеве открылся киоск, в котором продают очищенную, как утверждается, воду из-под крана по 60 копеек за литр.

Об этом сообщает издание "Сегодня".

Ларек, в котором размещена очистительная установка, находится на улице Ахматовой (Дарницкий район). Продавец утверждает, что это якобы предприятие от Института химии и что воду берут "из "Киевводоканала".

Между тем в Институте химии высокомолекулярных соединений, равно как и в Институте коллоидной химии и химии воды, как отмечает издание, о продаже воды ничего не знают. В «Киевводоканале», в свою очередь, сообщили, что киоск подключен к водопроводу по договору с ЖЭКом. Собственно с «Киевводоканалом», по словам советника предприятия по информации Виктории Яковлевой, организаторы данного бизнеса не связывались.



Джерело: http://siver.com.ua/news/senkivki_zamalo/2012-02-25-9612


Категорія: Новини Чернігова: події та Чернігівські новини за сьогодні | Додав: veron332009 (25.02.2012)
Переглядів: 790 | Теги: випадки в Чернігові, політика, події, Чернігівські політика, події в Чернігові, спорт, економіка, шоу-бізнес, новини, новини Чернігова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Цікаві ссилки


Прогноз погоди

Група Вконтакті

Пошук новин

Новини інших міст
Сумские новости : Инспектор ДПС спас жизнь 25-летней женщине
Сумские новости : Инспектор ДПС спас жизнь 25-летней женщине
Необычным событием запомнится Масленица инспекторам ДПС, которые несли службу на стационарном посту ГАИ в с. Климентово Ахтырского района. Находясь недалеко от моста, они услышали женский крик.
У Чернівцях 2 березня визначатимуть кращих читців
У Чернівцях 2 березня визначатимуть кращих читців
2 березня 2012 року о 15.00 год відбуватиметься міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, повідомляє сектор інформації та зв"язків з громадськістю ЧМР.
На конкурс запрошуються учасники аматорського мистецтва, учнівська та студентська молодь (неповнолітні у супроводі педагогів). Вікова категорія учасників: 10-16 років – учні, 17- 35 років – студенти та молодь.поезії Шевченка
Хмельницька Влада і підприємці говорили про акутальні питання розвитку легкої промисловості
Сьогодні в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбулося засідання круглого столу на тему «Актуальні питання розвитку легкої промисловості». Участь у заході взяли представники влади – заступник голови ХОДА Леоні Гураль, начальник Головного управління економіки Андрій Прусецькій, інші посадовці , податківці, а також викладачі Вищих учбових закладів обласного центру та керівники промислових підприємств краю, приватні підприємці.


Друзі сайту

"Радио Тут Зайцев фм! Ты не поверишь! Дом 2 новости и слухи дом2.ру "Тут Зайцев нет! Скачать музыку 2015

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


...
Яндекс.Метрика


Сайт міста Переяслав-Хмельницький.© 2024
Seo анализ сайта Рейтинг@Mail.ru